Oferta Speciale

Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume
Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 370m² ne 6 ari truall ne hyrje te Hajvalise
Qmimi : 160 000 €
Kuadratura : 370 m²
Siperfaqja : 6 Ari
Me shume

Shitet lokali 20m2 rruga UQK te Qafa

 

Adresa :

Prishtinë Te Qafa
Qmimi : 75 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet lokali 20m2 ne rrugen UQK te Qafa. Lokali eshte i gatshem dhe i pershtatshem per veprimtari te ndryshme.

Lokali eshte i dhene me qera 300 euro ne muaj, per afat me te gjate kohor.
Qmimi i lokalit eshte 75.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 9560, 49 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu