Oferta Speciale

Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume
Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume
Shitet banesa pent house 98m2+48m2 terasa ne Kalabri
Qmimi : 210 000 €
Kuadratura : 146 m²
Me shume

Jepet me qira banesa 3 dhomshe 88m2 kati i 4 ne Pejton

 

Adresa :

Prishtinë Pejton
Qiraja : 900 €

Pershkrimi :

 

Jepet me qira banesa exclusive 88m2, kati 4-re, te Narteli ne Pejton. Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:
- sallon me kuzhine e trepezari
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- koridor
- ballkon
Qmimi i qerase eshte 900 per muaj plus shpenzimet.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
www.dion-ks.com

Kthehu