Oferta Speciale

Shitet shtepia 300m2, ne 5.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume
Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 318 m2 në 5.5 ari truall në Sofali
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 318 m²
Me shume

Shitet 4.15 ari truall ne Taslixhe

 

Adresa :

Prishtinë Taslixhe
Qmimi : 150 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet trualli 4.15 ari afer Kishes Ortodokse ne Taslixhe. Trualli ka te gjitha kushtet si uje, rryme, kanalizim, i pershtatshem per jetese, shkollen afer, tregun dhe Qendren e qytetit. Me dokumentacion te rregullt, perkthimi behet te Noteri.
Qmimi eshte 150.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu