Shiten 5 ari truall mbrapa Murebesti në Fushë Kosovë

 

Adresa :

Fushe Kosove
Qmimi : 12 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 5 ari truall mbrapa  ish Mobileris Murebest ne Fushe Kosove. Trualli i ka te gjitha kushtet si uje, rryme, kanalizim, i pershtatshem per jetese dhe ploteson te gjitha kushtet.
Qmimi eshte 12.000 euro per ari,qmimi diskutohet

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu