Oferta Speciale

Shitet shtepia 300m2, ne 5.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume
Shitet banesa 103m² kati 3, Mbretëresha Teuta lagje e Spitalit
Qmimi : 1 000 €
Kuadratura : 103 m²
Me shume
Shiten 10.35ari truall në lagjen Emshir (Kalabria)
Qmimi : 10 000 €
Kuadratura : 1000 m²
Siperfaqja : 10 Ari
Me shume

Shiten 1.94 ari truall ne lagjen Velanija

 

Adresa :

Prishtinë Velanija
Qmimi : 110 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 1.94 ari truall, ne lagjen Velanija (afer semaforit). Ka pozite te mire dhe eshte lagje shume e pershtatshme per jetese dhe ndertim te shtepise. Ploteson te gjitha kushtet urbanistike, uji dhe kanalizimi, rryma. Me dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 110.000 euro, qmimi i diskutueshem.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956

Kthehu