Oferta Speciale

Shitet banesa 103m² kati 3, Mbretëresha Teuta lagje e Spitalit
Qmimi : 1 000 €
Kuadratura : 103 m²
Me shume
Shitet Shtëpia 300m² në 2.80 ari në Gjakovë
Qmimi : 123 000 €
Kuadratura : 300 m²
Me shume
Shiten 2 shtepi ne 12.50 ari truall ne Sofali
Qmimi : 260 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume

Shiten 2.02 ari truall ne lagjen Velanija

 

Adresa :

Prishtinë Velanija
Qmimi : 80 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 2.02 ari truall, ne lagjen Velanija (afer semaforit). Ka pozite te mire dhe eshte lagje shume e pershtatshme per jetese dhe ndertim te shtepise. Ploteson te gjitha kushtet urbanistike, uji dhe kanalizimi, rryma. Me dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 80.000 euro, i diskutueshem.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956

Kthehu