Oferta Speciale

Shiten 2 shtepi ne 12.50 ari truall ne Sofali
Qmimi : 260 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan
Qmimi : 130 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 1 Ari
Me shume
Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume

Shitet lokali 239m2, Kompleksi Apollonia ne Fushe Kosove

 

Adresa :

Fushe Kosove Apollonia
Qmimi : 1 800 €

Pershkrimi :

 

Shitet lokali 239m2 ne katin e 1-re ne Kompleksin Apollonia ne Fushe Kosove.Lokali gjindet ne rrugen kryesore dhe eshte shume i pershtatshem per veprimtari te ndryshme biznesi.
Qmimi eshte 1800 euro per m2, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu