Jepet me qira lokali 65m2 rruga Xhemajl Ibishi

 

Adresa :

Prishtinë
Qiraja : 250 €

Pershkrimi :

 

Jepet me qira lokali 65m2 ne rrugen Xhemajl Ibishi, perballe Ambulances. Lokali eshte me dy hyrje te veqanta dhe mund te ndahen dy lokale, ka dy banjo. Eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme, barnatore, laborator etj.
Qmimi eshte 250 euro, diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu