Oferta Speciale

Shtepia dhe objekti afarist ne 11.70 ari ne Çagllavice

 

Adresa :

Çagllavice
Qmimi : 650 000 €

Pershkrimi :

 

 

Shitet objekti afarist 230m2, me bodrum dhe garazhe 200m2 dhe shtepia 300m2 e ndertuar ne vitin 2005 në Çagllavicë.Ka mundesi vazhdimi edhe per 6-te kate, nje pjese e lokalit eshte e leshuar me qira. Gjithsejt ka 11.70ari vend.Shtepia eshte 3 kateshe dhe ka kete organizim hapesirash:
KATI I 1 -re : qendrimi ditor, kuzhina, banjo
KATI I 2 -te : 3 dhoma te gjumit dhe banjo
KATI I 3 -te : 4 dhoma te gjumit dhe banjo
Shtepia eshte moderne, shume funksionale dhe e pajisur mire, ka nxemjen qendrore nen dysheme. Poashtu ka oborr te rregulluar me gjelbrim.Posedon dokumentacion te rregullt.
Çmimi eshte 650.000, çmimi i diskutueshem.

Agjensioni Dion
044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensionidion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu