Oferta Speciale

Shitet shtepia 300m2, ne 5.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume
Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume

Shiten 5 ari truall, në Bërnicë

 

Adresa :

Bernice
Qmimi : 5 500 €

Pershkrimi :

 

Shiten 5 ari truall në Bërnicë. Trualli është i përshtatshëm për ndërtim shtëpie dhe jetesë. Ka infrastrukturen e nevojshme rrymen, ujesjellesin dhe kanalizimin. Me dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 5.500 euro per ari, qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu