Oferta Speciale

Banesa 3 dhomëshe 82m² kati 1-rë në Mati 1
Qmimi : 790 €
Kuadratura : 82 m²
Me shume
Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume
Shiten 2 shtepi ne 12.50 ari truall ne Sofali
Qmimi : 260 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume

Shiten 6.67 ari truall ne lagjen Dragodani

 

Adresa :

Arberia Arberia
Qmimi : 250 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 6.67 ari truall mbrapa objektit te Pandora Tower, afer shkalleve te Dragodanit. Vendi eshte i banuar dhe eshte shume i pershtatshem per ndertim shtepie dhe ploteson te gjitha kushtet per jetese. Eshte me leje ndertimi per P+ 3 Etazha deri 2200m2. Trualli ka dokumentacion te rregullt me flete poseduese.
Qmimi 250.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion ne Prishtine
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063, viber 38344 147 956, 049 147 956


Kthehu