Shitet shtepia 300m2 ne 7.80 ari ne dalje te Çagllavices

 

Adresa :

Çagllavice
Qmimi : Me marrveshje

Pershkrimi :

 

Shitet shtepia 300m2, ne 7.80 ari truall, ne dalje te Çagllavices ne rrugen Prishtine - Shkup. Shtepia eshte e pa perfunduar, ka plan te bukur dhe shume funksional. Shtepia ka keto hapesira:
- salloni i madh
- kuzhina me trapezari
- 6 dhoma gjumi
- 3 banjo
- terasa
- garazha
Çmimi eshte sipas marveshjes.

Agjensioni Dion ne Prishtine
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
044 147 956 : 049 147 956 :
viber +38344147956
www.facebook.com/agjensionidionKthehu