Oferta Speciale

Shitet shtëpia 300m2 në 33 ari F. Vrellë Lipjan
Qmimi : 300 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 33 Ari
Me shume
Shtëpia 240 m2 në 3.76 ari truall te Marigona 1
Qmimi : 200 000 €
Kuadratura : 240 m²
Me shume
Shitet Shtëpia 300m² në 2.80 ari në Gjakovë
Qmimi : 123 000 €
Kuadratura : 300 m²
Me shume

Shitet Lokali 66m2 te Prishtina Stars ne Kalabri

 

Adresa :

Kalabria Lagjja Kalabria
Qmimi : 130 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet Lokali 66m2, kati perdhese, te Prishtina Stars ne lagjen Kalabria. Lokali eshte i pershtatshem per market, zyre, ordinance etj. Poashtu eshte shume i pershtatshem edhe per organizime te ndryshme te femijeve, ditlindje etj. Lokali ka parking para lokalit, uje 24 ore, nxemje qendrore, kamera sigurie dhe monitorim i tere Kompleksit. Jepet edhe me qera me qmimin 500 euro ne muaj.
Qmimi i shitjes eshte 130.000 euro, qmimi diskutohet.
Pranohet edhe ndrrim.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu