Shitet banesa 69m2 netto, kati 7 te Tregtia Rruga C

 

Adresa :

Prishtinë Rruga C
Qmimi : 65 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa exclusive 68.50m² netto në katin e 7-të, Kompleksi Tregtia, në Rrugën C. Gjindet në njërën prej lagjeve më të kërkuara për momentin, ka hapësira të gjelbrimit, këndin e lojrave për fëmijë dhe parking të mjaftueshëm për vetura. Banesa është komplet e mobiluar, e gatshme për banim. Ka këto hapësira:
- sallon me kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma të gjumit
- banjo
- koridor
- ballkon

Çmimi është 65.000 euro me mobile, i diskutueshëm.

Agjensioni Dion Prishtinë
044 147 956, 049 147 956,
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu