Shitet Banesa 4 dhomshe 112m², kati i 7 ne Tophane

 

Adresa :

Prishtinë Tophane
Qmimi : Me marrveshje

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 4 dhomshe 112m² në katin e 7-të, afër Qendrës së qytetit në rrugën Lidhja e Prizrenit në Tophane. Banesa ndodhet në një prej lokacioneve më të kërkuara në Prishtinë, ka pozitë shumë të mirë afër Qafës dhe afër Sheshit të Prishtinës. Banesa është e rregulluar mirë, shumë e përshtatshme duke plotësuar të gjitha kushtet për jetësë. Ka këtë renditje:
- salloni me kuzhinë e trapezari
- 3 dhoma gjumi
- banjo
- shpajzi
- toaleti
- koridor
- 2 ballkon
Ka parking të mjaftushëm, nxemje me rrymë, lifti në funksion.
Çmimi është sipas marveshjes

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu