Shitet banesa 3 dhomshe 88m2, kati i 5-të në Qendër

 

Adresa :

Prishtinë Qendra
Qmimi : 88 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 3 dhomëshe 88m2, në katin e 5-të, afër Xhamisë te 4 Llullat, afër Qendrës dhe Parkut të qytetit. Banesa ka lokacion shumë të mirë, është e rehatshme dhe funksionale. Banesa ka këtë përbërje:
- qendrimi ditor me kuzhinë
- 2 dhoma të fjetjes
- 2 banjo
- koridor
- ballkon
- shpajz
Çmimi është 88.000 euro, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956
044 293 881, 048 293 881
viber : +38344147956
+38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu