Shiten 2.80 ari truall në Brezovicë

 

Adresa :

Brezovicë
Qmimi : 35 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 2.80 ari truall afër rrugës për në Qendrën e skijimit në Brezovicë. Qasje në rrugën kryesore, ka pozitë të mirë, ambient të qetë dhe me gjithë infrastrukturën e nevojshme. Dokumentacioni i rregulltë, përkthimi bëhet te Noteri.
Çmimi është 35.000 euro, komplet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu