Oferta Speciale

Shitet shtëpia 300m2 në 33 ari F. Vrellë Lipjan
Qmimi : 300 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 33 Ari
Me shume
Banesa 3 dhomëshe 82m² kati 1-rë në Mati 1
Qmimi : 790 €
Kuadratura : 82 m²
Me shume
Shiten 2 shtepi ne 12.50 ari truall ne Sofali
Qmimi : 260 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume

Shitet banesa exclusive 3 dhomëshe 72m² kati 3 afër rrugës C

 

Adresa :

Prishtinë Rruga C
Qmimi : 80 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa exclusive 72m² në katin e 3-te afër rrugës C dhe restorantit Del Posto, Kompleksi Eliksir ndërtim i Alko Group. Objekti plotëson të gjitha kushtet e nevojshme, ka hapësira gjelbëruese rreth e rreth, ashensorë funksional, parking të mjaftueshëm dhe mbikqyrje të objektit të pajisur me kamera. Gjendet në një lokacion shumë të mirë, ka dalje të shpejtë në Rrugën B dhe C, ka afër shkollën, marketet, kopshtet etj. Banesa është e mobiluar extra, ofron ambient të qetë dhe komoditet të lartë, është e gatshme dhe shumë e përshtatshme për banim. Banesa ka këtë renditje:
- salloni me kuzhine
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- koridor
- ballkon

Çmimi 80,000 euro, i diskutueshëm.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu