Oferta Speciale

Hapësirë afariste 310 m2 në shitje në Lakrishte, Pejton
Qmimi : Me marrveshje
Kuadratura : 310 m²
Me shume
Shitet shtëpia exclusive 250m2 në 3 ari në L.Qendresa
Qmimi : 615 000 €
Kuadratura : 250 m²
Siperfaqja : 3 Ari
Me shume
Shitet banesa 3 dhomshe 93m² kati 1 deri 6 Kalabri
Qmimi : Me marrveshje
Kuadratura : 93 m²
Me shume

Shitet banesa 3 dhomshe 116m2 kati i 11-të në Lakrishte

 

Adresa :

Prishtinë Lakrishte
Qmimi : Me marrveshje

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 3 dhomëshe 116m2 në katin i 11-të ndërtim i Premium Group në Lakrishte, Pejton. Banesa është e punuar dhe dizajnuar extra me të gjitha materialet, nxemje qëndrore të qytetit, me sistem te ri, e gatshme për banim. Me dokumentacion të rregulltë. Ka këtë renditje:
- salloni
- kuzhina me trapezari
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo
- koridor
- ballkon
- garazha
Çmimi sipas marrëveshjes.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu