Shitet banesa 3 dhomshe 116m2 kati i 11-të në Lakrishte

 

Adresa :

Prishtinë Lakrishte
Qmimi : Me marrveshje

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 3 dhomëshe 116m2 në katin i 11-të ndërtim i Premium Group në Lakrishte, Pejton. Banesa është e punuar dhe dizajnuar extra me të gjitha materialet, nxemje qëndrore të qytetit, me sistem te ri, e gatshme për banim. Me dokumentacion të rregulltë. Ka këtë renditje:
- salloni
- kuzhina me trapezari
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo
- koridor
- ballkon
- garazha
Çmimi sipas marrëveshjes.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu