Oferta Speciale

Banesa exclusive 89m2 kati 9-të në Rrugën C

 

Adresa :

Prishtinë Rruga C
Qmimi : 75 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa exclusive 89m2 në katin e 9-të, te Viva Freshi në fund të rrugës C, ndërtim i Arsekos. Banesa ndodhet në një prej lokacioneve më të kërkuara në Prishtinë, ka pozitë shumë të mirë, qasje në të gjitha rrugët kryesore, është e rregulluar mirë e punuar me materiale extra dhe komplet e mobiluar extra, shumë e përshtatshme për jetesë duke i plotësuar të gjitha kushtet dhe nevojat. Banesa ka këto hapësira:
- Qëndrimi ditor,
- Kuzhina me tryezari,
- 2 dhoma gjumi,
- 2 banjo,
- ballkon,
- koridori (i punuar i tëri në Rafaello)
Çmimi është 75.000 euro fiks.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu