Oferta Speciale

Shitet banesa ekskluzive 4dhomshe 150m2 netto kati 5 Aktash
Qmimi : Me marrveshje
Kuadratura : 150 m²
Me shume
Shitet Villa 145m² në 10 ari truall në Boge
Qmimi : 160 000 €
Kuadratura : 145 m²
Siperfaqja : 10 Ari
Me shume
Shitet banesa 4 dhomshe 125m2 kati 4 në Kalabri
Qmimi : Me marrveshje
Kuadratura : 125 m²
Me shume

Banesa 3 dhomshe 80m² kati 7 Nartel në Kalabri

 

Adresa :

Prishtinë Lagjja Kalabria
Qmimi : 85 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 3 dhomëshe 80.10m² kati i 7-të, ndërtim i Nartel ngjitur me Hotelin Nartel lagjja Kalabria, afër Stacionit të Autobusave. Banesa është e punuar dhe dizajnuar extra me të gjitha materialet, e pajisur me sistem të kamerave, roletat e aluminit, pllakat moderne, punimi i mbrendshëm, nxemje qendrore, e mobiluar komplet. Ka këtë renditje hapësirash:
- salloni
- kuzhinë e trapezari
- 2 dhoma të fjetjes
- banjo e madhe
- koridori
- ballkon
- bodrum
Banesa ka parking të mjaftushëm.
Çmimi 85.000 euro me mobile.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu