Shiten 5 ari truall mbrapa Hotel Gorenjes

 

Adresa :

Prishtinë Veternik
Qmimi : 16 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 5 ari truall mbrapa Fortesës dhe Hotel Gorenjes. Është vend i banuar dhe plotëson kushtet për jetesë, ka infrastrukturën e nevojshme si rrymën, ujin dhe kanalizimin. Trualli është me dokumentacion të rregulltë.
Çmimi është 16.000 euro për ari.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
044 147 956, 049 147 956
viber: +38344147956
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu