Oferta Speciale

Shitet Shtëpia 300m² në 2.80 ari në Gjakovë
Qmimi : 123 000 €
Kuadratura : 300 m²
Me shume
Shitet Shtëpia 320m2 në 1.61 ari truall në Pejton
Qmimi : Me marrveshje
Kuadratura : 320 m²
Me shume
Shiten 15 ari truall në hyrje të Obiliqit
Qmimi : 3 500 €
Kuadratura : 1500 m²
Siperfaqja : 15 Ari
Me shume

Shiten 5 ari truall mbrapa Hotel Gorenjes

 

Adresa :

Prishtinë Veternik
Qmimi : 16 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 5 ari truall mbrapa Fortesës dhe Hotel Gorenjes. Është vend i banuar dhe plotëson kushtet për jetesë, ka infrastrukturën e nevojshme si rrymën, ujin dhe kanalizimin. Trualli është me dokumentacion të rregulltë.
Çmimi është 16.000 euro për ari.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
044 147 956, 049 147 956
viber: +38344147956
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu