Oferta Speciale

Shiten 4 ari truall mbrapa Hotel Gorenjes

 

Adresa :

Prishtinë Veternik
Qmimi : 16 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten 4 ari truall mbrapa Fortesës dhe Hotel Gorenjes. Është vend i banuar dhe plotëson kushtet për jetesë, ka gjithë infrastrukturën e nevojshme si rrymën, ujin dhe kanalizimin. Me dokumentacion të rregulltë.

Çmimi 16.000 euro për ari, diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu