Oferta Speciale

Shitet shtëpia exclusive 250m2 në 3 ari në L.Qendresa

 

Adresa :

Prishtinë Veternik
Qmimi : 615 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet shtëpia exclusive 250m2 në 3 ari truall në Lagjen Qëndresa në Prishtinë. Shtëpia ndodhet në një prej lokacioneve më të kërkuara në Prishtinë, ka pozitë shumë të mirë, qasje në të gjitha rrugët kryesore, është e rregulluar mirë dhe komplet e e mobiluar, shumë e përshtatshme për jetesë duke i plotësuar të gjitha kushtet dhe nevojat për jetësë e ndërtuar me një plan të veçantë dhe gjithashtu me investime ekstra, ku përfshihen: Mobilim luksoz, Sistemi i ngrohjes dhe ftohjes së shtëpisë (sistem Austriak) termik, kamin, hapësira banuese e shtruar tërësisht me mermer, fasadë e punuar me gurë, bunar, dekorim me mermer të veçantë, drita Led, interfon me kamerë në çdo kat, oborr ekstra ku përfshihen fontana si dhe dekorime me detaje antike si dhe pishina në katin e 3-të ku është i vendosur edhe grilli. Shtepia ka këto hapësira:
Kati 1:
- Sallon
- Kuzhinë
- dhomë gjumi
- banjo
- depo (që shfrytëzohet per sistemin e ngrohjes dhe ftohjes)
Kati 2:
- 3 Dhoma gjumi
- banjo
- terasë
Kati 3:
- pishina
- terasë
- banjo
Çmimi 615.000 euro.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu