Shitet shtëpia 165 m2 në 2.45 ari truall në Lagjen Qëndresa

 

Adresa :

Lagje Qëndresa
Qmimi : 140 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet shtëpia 2 katëshe 170m² në 2.45 ari truall mbrapa Bau Market në Lagjen Qëndresa. Shtëpia është e re (në ndërtim e sipër, përfundon në qershor të 2021) ka pozitë shumë të mirë në lagje, ambient të qetë dhe me gjithë infrastrukturën e nevojshme, hapësirë të organizuar shumë mirë dhe ofron komoditet të lartë. Ka nxemjen nën dysheme me sistem zviceran. Ka këto hapësira:
Kati përdhesë:
- salloni, kuzhina me trapezari, banjo, tualet, ballkon,
Kati i parë:
- 3 dhoma gjumi (njëra dhomë e madhe me banjo dhe garderobë), banjo, koridor, ballkon
Çmimi është 145.000euro.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu