Oferta Speciale

Shitet banesa 3 dhomshe 85m2 kati 6 afër Rrugës C
Qmimi : 68 000 €
Kuadratura : 85 m²
Me shume
Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shitet banesa 2 dhomëshe 64m2 në Dardani
Qmimi : 55 000 €
Kuadratura : 64 m²
Me shume

Shitet banesa 60m2 kati 5-të ACE Group, Fushë Kosovë

 

Adresa :

Fushë Kosovë
Qmimi : Me marrveshje

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 2 dhomëshe 59.68m2 kati i 5-të në kompleksin ekskluziv "Hira Residence" në Fushë Kosovë. Banesat janë në ndërtim e sipër, pritet të përfundojnë në vitin 2021. Disa nga veqoritë e kompleksit "Hira Residence"
▫️ Fasada me tulla belge, ngrohje nën dysheme për të gjitha banesat, 2 mure ndarëse me lesh guror në mes, dritare akustike nga PVC, xham dy shtresor që izolon zhurmën, 2 ashensor në një hyrje të kualitetit superior nga kompania e mirënjohur Uc-El Ashensor, parking nëntokësor, lokale afariste, hapësira gjelbrimi në mes, siguri dhe komoditet,
larg zhurmës e afër gjelbrimit. Banesa ka këtë përbërje:
- qëndrimi ditor
- kuzhinë e trapezari
- dhomë gjumi e madhe
- banjo
- koridor
- ballkon
Çmimi sipas marveshjes

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956
044 293 881, 048 293 881
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu