Oferta Speciale

Shitet Banesa 3 dhomëshe 86.7m² kati 5 afër Rrugës B

 

Adresa :

Prishtinë Rruga B
Qmimi : 900 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 3-dhomëshe 86.70m², në katin e 5-të afër Rrugës B, ndërtim i ri, Lirimi Group. Banesa ka orientimin e mirë dhe pamje nga rruga B (ndërtim e sipër). Me dokumentacion të rregullt. Ka këtë renditje të hapësirës:
- salloni me kuzhinë dhe trapezari
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo
- koridori
- ballkon
Çmimi është 900 euro për m².

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu