Oferta Speciale

Shitet lokali 258m2, kati perdhese ne Fushe Kosove
Qmimi : 950 €
Kuadratura : 258 m²
Me shume
Shitet Villa 145m² në 10 ari truall në Boge
Qmimi : 160 000 €
Kuadratura : 145 m²
Siperfaqja : 10 Ari
Me shume
Shitet banesa 2 dhomëshe 75m2 afër Parkut në Qendër
Qmimi : 72 000 €
Kuadratura : 75 m²
Me shume

Shitet banesa 3 dhomëshe 83m² kati 8 afër Rrugës B

 

Adresa :

Prishtinë Rruga B
Qmimi : 900 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 3-dhomëshe 83m², në katin e 8-të afër Rrugës B, ndërtim i ri nga Lirimi Group. Banesa është e gatshme për banim. Me dokumentacion të rregullt. Ka këtë renditje të hapësirës:
- salloni me kuzhinë dhe trapezari
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo
- koridori
- ballkon
Çmimi është 900 euro për m² i diskutushëm.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
044 147 956, 049 147 956,
044 293 881, 048 293 881,
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu