Oferta Speciale

Shitet shtëpia 300m2, në 5 ari, Kodra e Trimave
Qmimi : 150 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume
Shitet lokali 258m2, kati perdhese ne Fushe Kosove
Qmimi : 950 €
Kuadratura : 258 m²
Me shume
Shitet banesa 62m2 netto kati përdhes në Taukbahqe
Qmimi : 60 000 €
Kuadratura : 62 m²
Me shume

Shitet banesa 2 dhomshe 73m2 kati i 3 Fushë Kosovë

 

Adresa :

Fushë Kosovë
Qmimi : 42 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 2 dhomëshe 72.67m2 në katin e 3-të, ndërtim i ri, e pa banuar, ndërtim i Model Slovenia afër Bau Marketit në Fushë Kosovë. Është e mobiluar mirë me të gjitha mobilet e reja, ngrohje qendrore dhe klimë, roleta. Me dokumentacion të rregullt me fletë poseduese, kontrata te Noteri. Ka këtë përbërje:
- salloni me kuzhinë
- 1 dhomë e fjetjes
- banjo
- ballkon
- 2 shpajza
Banesa ka parking të mjaftushëm, këndin e lojrave për fëmijë, shkolla afër qerdhe etj. Shitet me mobile.

Çmimi është 42.000 euro, i diskutueshëm.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
038 520 063, 044 293 881, 048 293 881,
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu