Oferta Speciale

Shitet banesa exclusive 130 m2 në Qendër të qytetit
Qmimi : 1 200 €
Kuadratura : 130 m²
Me shume
Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume
Shitet banesa 3 dhomshe 86m² kati 2-të në Kalabri
Qmimi : 800 €
Kuadratura : 86 m²
Me shume

Shitet banesa exclusive 85m2 kati 2 në Kalabri

 

Adresa :

Prishtinë Lagjja Kalabria
Qmimi : 67 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa exclusive 85m2 në katin e 2-të, në lagjen Kalabria. Banesa ndodhet në një prej lokacioneve më të kërkuara në Prishtinë, ka pozitë shumë të mirë, qasje në të gjitha rrugët kryesore, është e rregulluar mirë dhe komplet e e mobiluar, shumë e përshtatshme për jetesë duke i plotësuar të gjitha kushtet dhe nevojat për jetësë. Banesa ka këto hapësira:
- Qëndrimi ditor
- Kuzhina me tryezari
- 2 dhoma gjumi
- Garderobë
- banjo
- shpajz
- 2 ballkona
- koridor
Çmimi është 67.000 euro fiks

Agjensioni Dion Prishtinë
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
048 293 881, 044 293 881
www.dion-ks.com
viber +38344147956
viber +38344293881
www.dion-ks.com
agjensioni-dion@hotmail.com
www.facebook.com/agjensionidion
www.instagram.com/agjensionidion

Kthehu