Oferta Speciale

Shitet banesa 3dhomshe 68m2 kati 1 Fushë Kosovë

 

Adresa :

Fushë Kosovë
Qmimi : 52 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 3 dhomshe 68m2, netto në katin e 1-rë ndërtim i ri, Kompleksi Apollonia 1, ndërtim i Tregtisë në Fushë Kosovë. Banesa është e pajisur me sistem alarmi, roleta në tërë banesën, nxemje qendrore, dhe klimë. Banesa është e mobiluar në stil modern, është me dokumentacion të rregulltë me fletë poseduese, kontrata te Noteri. Banesa ka këtë përbërje:
- salloni me kuzhinë
- 2 dhoma të fjetjes
- banjo
- ballkon
Banesa ka parking të mjaftushëm, këndin e lodrave për fëmijë, shkolla afër, qerdhe etj. Shitet me mobile.

Çmimi është 52.000 euro.

Agjensioni i Patundshmërive Dion
038 520 063, 044 293 881, 048 293 881,
044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956, +38344293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu