Oferta Speciale

Shitet lokali 258m2, kati perdhese ne Fushe Kosove
Qmimi : 950 €
Kuadratura : 258 m²
Me shume
Shitet banesa 3 dhomëshe 75m² kati 3-të në Mati 1
Qmimi : 790 €
Kuadratura : 75 m²
Me shume
Shiten 2 shtepi ne 12.50 ari truall ne Sofali
Qmimi : 260 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume

Shitet banesa 62m2 netto kati përdhes në Taukbahqe

 

Adresa :

Prishtinë Togbashqe
Qmimi : 60 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet banesa 62m2, netto kati përdhese, në Taukbahqe. Banesa gjindet përballë shkollës fillore Gjergj Fishta, është ndërtim i shtetit dhe e renovuar ka ambient të qetë dhe ofron komoditet. Ka këto hapësira;
- salloni me kuzhinë e trapezari
- dhoma e fjetjes për prindër
- dhoma e fjetjes për fëmijë
- banjo
- koridori
- terasa
Banesa poashtu ka bodrumin dhe parking për veturë.
Çmimi është 60.000 euro.

Agjensioni DION
www.dion-ks.com
+viber38344147956
+viber38344293881
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956, 048293881, 044293881
agjensioni-dion@hotmail.com
www.facebook.com/agjensionidion

Kthehu