Oferta Speciale

Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin
Qmimi : 195 000 €
Kuadratura : 380 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shitet shtepia 300m2, ne 5.50ari truall ne lagjen Taslixhe
Qmimi : 320 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 5 Ari
Me shume
Shitet shtëpia 290m² në 3 ari truall ne lagjen Qendresa
Qmimi : 200 000 €
Kuadratura : 290 m²
Me shume

Shitet Shtëpia 400m², 3.26 ari truall te Marigona

 

Adresa :

Lagjja Marigona 1 Lagja Marigona
Qmimi : 250 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet Shtëpia 400m² në 3.26 ari truall në lagjen Marigona 1. Eshtë ndërtim i ri, e punuar me material të fortë dhe shumë cilësor, është e gatshme për banim dhe ka të kompletuar gjithë infrastrukturen. Ka këtë renditje hapësirash:
BODRUMI - depo 130m²
KATI PERDHESE
- garazha
- sallon, kuzhinë dhe trapezari
- 1 dhomë gjumi
- banjo
- ballkon
KATI I PARE
- 5 dhoma gjumi (njëra me banjo dhe garderobë)
- koridori
- 2 banjo
- 2 ballkona
Eshtë me dokumentacion të rregullt dhe përkthimi bëhet menjëhere.
Çmimi është 250.000 euro, çmimi i diskutushëm.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu