Oferta Speciale

Shitet banesa 3 dhomshe 87m2 kati 4 afër Rrugës C
Qmimi : 800 €
Kuadratura : 87 m²
Me shume
Shitet Villa 145m² në 10 ari truall në Boge
Qmimi : 160 000 €
Kuadratura : 145 m²
Siperfaqja : 10 Ari
Me shume
Shitet banesa 2 dhomshe 63m2 kati 8 te Royal City
Qmimi : 60 000 €
Kuadratura : 63 m²
Me shume

Shitet shtëpia 318 m2 në 5.5 ari truall në Sofali

 

Adresa :

Prishtinë
Qmimi : 380 000 €

Pershkrimi :

 
Shitet shtëpia 2 katëshe 318 m2, në 5.50 ari truall, përballë AUK-ut, rrugës për Gërmi, në hyrje të lagjes Sofalia. Shtëpia është e re dhe moderne, e mobiluar ekstra, ka hapësirë të organizuar shumë mirë, pozitë shumë të mirë për jetesë, Parku i Gërmisë shumë afër, gjelbrim dhe ambient të qetë për banim.
Shtëpia ka këtë renditje:
- garazha
- salloni, kuzhina me trapezari
- 5 dhoma të fjetjes
- 2 banjo 
- koridor
- ballkona
- lavanderia 2
Shtëpia ka nxemjen qendrore me gaz me rezervoar tokësor 5 tonal, gjenerator 80kw, klimatizim, oborr të rregulluar me gjelbrim, është e rrethuar me gilindera, ka alarm kundër zjarrit, sistemin e sigurisë dhe parking të mjaftushëm. 
Qmimi është 380.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
+38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu