Oferta Speciale

Shitet banesa 103m² kati 3, Mbretëresha Teuta lagje e Spitalit
Qmimi : 1 000 €
Kuadratura : 103 m²
Me shume
Shiten 2 shtepi ne 12.50 ari truall ne Sofali
Qmimi : 260 000 €
Kuadratura : 300 m²
Siperfaqja : 12 Ari
Me shume
Shiten 26 ari e 42 m toke ne Kodren e Trimave
Qmimi : 12 000 €
Siperfaqja : 26 Ari
Me shume

Shitet Shtëpia 180m² në 2 ari truall në Kalabri

 

Adresa :

Prishtinë Lagjja Kalabria
Qmimi : 125 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet Shtëpia e re 180m² në 2 ari truall mbrapa Kompanisë së Ujësjellësit në lagjen Emshir (Kalabri). Shtepia është 2-katëshe, ka pozitë shumë të mirë në lagje, vend ideal për banim, ambient të qetë dhe hapësirë të organizuar shumë mirë. Ka këtë renditje:
Kati i parë:
- qëndrim ditor,
- kuzhinë me trapezari
- depo
- banjo
- terasa
Kati i dytë
- 3 dhoma gjumi
- banjo
- koridor
- ballkon
Shtëpia ka dokumentacion të rregullt, përkthimi te Noteri.
Çmimi 125.000 euro,

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber: +38344147956

Kthehu