Oferta Speciale

Shitet shtëpia 370m² ne 6 ari truall ne hyrje te Hajvalise
Qmimi : 160 000 €
Kuadratura : 370 m²
Siperfaqja : 6 Ari
Me shume
Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume
Shitet Shtëpia 180m² në 2 ari truall në Kalabri
Qmimi : 125 000 €
Kuadratura : 180 m²
Siperfaqja : 2 Ari
Me shume

Shitet Shtëpia 180m² në 2 ari truall në Kalabri

 

Adresa :

Prishtinë Lagjja Kalabria
Qmimi : 125 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet Shtëpia e re 180m² në 2 ari truall mbrapa Kompanisë së Ujësjellësit në lagjen Emshir (Kalabri). Shtepia është 2-katëshe, ka pozitë shumë të mirë në lagje, vend ideal për banim, ambient të qetë dhe hapësirë të organizuar shumë mirë. Ka këtë renditje:
Kati i parë:
- qëndrim ditor,
- kuzhinë me trapezari
- depo
- banjo
- terasa
Kati i dytë
- 3 dhoma gjumi
- banjo
- koridor
- ballkon
Shtëpia ka dokumentacion të rregullt, përkthimi te Noteri.
Çmimi 125.000 euro,

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber: +38344147956

Kthehu