Oferta Speciale

Shitet banesa 103m² kati 3, Mbretëresha Teuta lagje e Spitalit
Qmimi : 1 000 €
Kuadratura : 103 m²
Me shume
Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari ne Arberi
Qiraja : Me marrveshje
Kuadratura : 1200 m²
Siperfaqja : 7 Ari
Me shume
Shiten 26 ari e 42 m toke ne Kodren e Trimave
Qmimi : 12 000 €
Siperfaqja : 26 Ari
Me shume

Shitet Banesa 3 dhomshe 88m² kati 3 ne Kalabri

 

Adresa :

Prishtine Lagjja Kalabria
Qmimi : 750 €

Pershkrimi :

 

Shitet Banesa 3 dhomeshe 88.66m² kati i 3-te, Llamella B 4/6 Kompleksi Lubjana, Model Sllovenia-Invest Prishtine ne Veternik. Banesa ka orientimin ne Jug-Perendim, ndertim i ri, e gatshme ne fund te vitit 2019. Me dokumentacion te rregullt, kontrata te Noteri. Banesa ka kete renditje:
- qendrimi ditor me kuzhine e trapezari
- 2 dhoma te fjetjes
- 2 banjo
- koridor
- ballkon
Parking te mjaftushem, kendin e lojrave per femije, siguri dhe monitorim me kamera 24 ore.
Çmimi eshte 750 euro per m².

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu