Shitet Banesa 4 dhomeshe 98m²netto, kati 4 ne Ulpiane

 

Adresa :

Prishtinë Ulpiana
Qmimi : 130 000 €

Pershkrimi :

 

Shiten Banesa 4 dhomeshe 98m² netto ne katin e 4-te afer Parkut ne Ulpiane, ndertim i shtetit. Banesa ka pamjen nga Jugu, Lindja e Perendimi, e renovuar dhe e mobiluar extra, Ka këtë renditje:
- salloni
- kuzhina me trapezari
- 3 dhoma gjumi
- 2 banjo
- koridor
- ballkon i madh
Poashtu ka edhe bodrumin. Me dokumentacion të rregullt. Parking te mjaftushem, nxemja nga Termokos.
Çmimi 130.000 Euro.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu