Oferta Speciale

Banesa 3 dhomshe 82m2 kati 2-të në Fushë Kosovë
Qmimi : 550 €
Kuadratura : 82 m²
Me shume
Shitet shtëpia 120m2 në 4 ari truall në Arbëri
Qmimi : 95 000 €
Kuadratura : 120 m²
Siperfaqja : 4 Ari
Me shume
Shitet lokali 100m² në lagjen Bregun e Diellit
Qmimi : 160 000 €
Kuadratura : 100 m²
Me shume

Shitet shtepia 3 kateshe 380m2 ne Shtoj, Ulqin

 

Adresa :

Ulqin
Qmimi : 195 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet shtepia 380m2, ne 4.10 ari vend ne Shtoj, Ulqin afer plazheve Tropicana dhe Safari e MCM. E pershtatshme per biznes. Shtepia ka gjithsejt 380m2, ku 240m2 jane te perfunduara dhe 140m2 jane te kryera punet e vrazhda, dyer e dritare dhe roletat e jashtme.
Shtepia ka keto hapesira:
- 1 apartman me 3 dhoma gjumi, kuzhine, 2 banjo dhe terase
- 1 apartman me 3 dhoma gjumi, kuzhine, 1 banjo dhe terase
- 2 apartmane me 2 dhoma gjumi, kuzhine, 1 banjo dhe terase
Poashtu ka nje banjo jashte. Te gjitha dhomat jane me klimatizim, te mobiluara, TV dhe Internet, kuzhina te pajisura me ene dhe gjera tjera te nevojshme.
Çmimi eshte 195000 euro.

Agjensioni DION ne Prishtine
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com

Kthehu