Shitet shtëpia 2 katëshe 120m² në lagjen Matiqan

 

Adresa :

Prishtinë Matiqan
Qmimi : 130 000 €

Pershkrimi :

 

Shitet shtëpia 2 kateshe 120m² në 1.72 ari truall në lagjen Matiqan afër Përparimit. Shtëpia ka pozitë shumë të mirë në lagje, vend ideal për banim me ambient të qetë dhe me gjithë infrastrukturën e nevojshme, ka hapësirë të organizuar shumë mirë dhe ofron komoditet të lartë, nxemjen qendrore, rezervoarin për ujë 24 orë. Shtëpia ka këto hapësira:
Kati i parë
- qendrim ditor
- kuzhinë e trapezari
- banjo
- shpajzi
- koridori
Kati i dytë
- 3 dhoma të fjetjes
- banjo
- ballkoni
Shtepija shitet me mobile.
Çmimi është 130.000 euro, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956

Kthehu